Urzędowski
markoweoknawarszawa.png
ms.png
urzedowski.png
polskone.png
agmar.png
okna.png
drzwi.png
bramy.png

Urzędowski

Urzędowski

urzedowski.png

Firma URZĘDOWSKI jest najwiekszym polskim producentem wysokiej klasy okien, drzwi, parapetów z dębu, mahoniu i meranti. Istnieje na rynku od 1989 roku. Zatrudnia 250 osób. Fabryka mieści się w Ziębicach, w województwie dolnośląskim.
Od kilkunastu lat firma Urzędowski wyznacza nowe kierunki w dziedzinie drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Obecną pozycję i uznanie klientów zawdzięcza ciągłym inwestycjom w najwyższą jakość. Wprowadza nowe technologie, inwestuje w nowoczesny park maszynowy i stale rozwija produkty podnosząc ich standardy funkcjonalne i estetyczne.

Nasza firma wszystkie swoje produkty znakuje znakiem CE i udziela wieloletnich gwarancji na produkowane przez siebie wyroby. Posiadamy ceryfikat ISO 9001:2008.

Nasza firma jest posiadaczem wielu rozwiązań zgłoszonych do Urzędu Patentowego RP oraz licznych wyróżnień, nagród konsumenckich oraz branżowych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz bazując na przeszło 20 letnim doświadczeniu w produkcji okien drewnianych stworzyliśmy nową markę okien PCW - Urzędowski INNOVA. Profile używane do produkcji okien PCW zostały wytworzone w nowoczesnej fabryce w Niemczech, przez światowej klasy firmę Brugmann/Salamander.

Nasze realizacje

05.jpg

Nuncjatura Apostolska w Polsce (Al. Szucha, Warszawa)

01.jpg

Domy jednorodzinne

01.jpg

Drzwi

04.jpg

DLH Drewno (Trasa Toruńska, Warszawa)

04.jpg

Osiedle mieszkaniowe (Józefosław)

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej