O firmie
markoweoknawarszawa.png
ms.png
urzedowski.png
polskone.png
agmar.png
okna.png
drzwi.png
bramy.png

O firmie

O firmie Patio

patio.png 01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg

Na rynku stolarki okienno drzwiowej działamy od 1998 roku.
Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie doradztwa i sprzedaży oraz montażu markowych okien, drzwi oraz bram garażowych.
Działamy na terenie Warszawy oraz terenu województwa mazowieckiego.
Oferujemy produkty renomowanych polskich producentów w bardzo szerokim asortymencie, starając się zaspokoić potrzeby każdego klienta. W naszym zespole pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, a liczba kilku tysięcy usatysfakcjonowanych klientów - jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Nasze realizacje obejmują głównie domy jednorodzinne, budynki użyteczności publicznej oraz budownictwo mieszkaniowe. Do najbardziej prestiżowych należą montaż stolarki okiennej oraz drzwiowej w siedzibie Nuncjatury Apostolskiej w Warszawie przy Alei Szucha, DLH Drewno Polska (Trasa Toruńska), Osiedle domów w Józefosławiu.
Firma nasza regularnie uczestniczy w Targach Budowlanych Muratora w Warszawie , a kadra pracownicza podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach produktowych.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego salonu sprzedaży Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski 54A

Targi Murator 2011

03.jpg 01.jpg 02.jpg

Nasze realizacje

05.jpg

Nuncjatura Apostolska w Polsce (Al. Szucha, Warszawa)

01.jpg

Domy jednorodzinne

01.jpg

Drzwi

04.jpg

DLH Drewno (Trasa Toruńska, Warszawa)

04.jpg

Osiedle mieszkaniowe (Józefosław)

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej