Agmar
markoweoknawarszawa.png
ms.png
urzedowski.png
polskone.png
agmar.png
okna.png
drzwi.png
bramy.png

Agmar

Agmar

agmar.png

Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.

Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wyko-nany z drewna jest, w pewnym sensie, niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe.

Agmar podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej. Do malowania naszych drzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.

Produkcję stolarki otworowej rozpoczęliśmy w roku 1998. Marka AGMAR jest znana w większości regionów południowo-wschodniej i centralnej części naszego kraju. Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej rozpoczęliśmy sprzedaż wyrobów do krajów członkowskich. Spełniamy oczekiwania Klientów, oferując wyroby eleganckie i trwałe, w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Podstawą wytworzenia solidnego produktu jest wnikliwa kontrola jakości na każdym etapie działania. Drewno już od pierwszego etapu obrabiane jest w naszym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym.

Staranność i dokładność doświadczonych pracowników, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komponentami renomowa-nych firm powoduje, że drzwi AGMAR dorównują jakością wielu innym, znanym na rynku producentom. Dowodem jest posiadany przez nas certyfikat CE.

Przystępna cena powoduje, że nasza oferta jest zdecydowanie konkurencyjna, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych. Różnorodne wzornictwo przedstawione w katalogu prezentuje jedynie najczęściej produkowane modele drzwi.

Jesteśmy otwarci na propozycje Klienta, realizujemy również projekty indywidualne.

Nasze realizacje

05.jpg

Nuncjatura Apostolska w Polsce (Al. Szucha, Warszawa)

01.jpg

Domy jednorodzinne

01.jpg

Drzwi

04.jpg

DLH Drewno (Trasa Toruńska, Warszawa)

04.jpg

Osiedle mieszkaniowe (Józefosław)

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej